• 00Dni
 • 00Godzin
 • 00Minut
 • 00Sekund

Cześć nazywam się Wojciech Śliwowski, w swojej zawodowej ścieżce przez większość życia prowadzę zespoły sprzedażowe, projektowe oraz zadaniowe, a od ponad 10 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń i warsztatów. 

Swoją pasją dziele się na moim blogu www.wojciechsliwowski.pl, na którego serdecznie Cię zapraszam, niech będzie to dla Ciebie miejsce do czerpania inspiracji.

W tym czasie pomogłem kilku tysiącom osób w ich rozwoju, w sprzedaży, biznesach tradycyjnych oraz marketingu internetowym. Czy to co pokazuje i uczę działa?

O tak, wiele razy zdobywałem wraz z moimi zespołami ogromne wyniki sprzedażowe oraz rozwojowe, a na co dzień budując zespół w marketingu internetowym wspieram moich partnerów w osiąganiu ich celów biznesowych.

W moich szkoleniach wzięło udział tysiące osób!
Jestem PRAKTYKIEM biznesu, który każdego dnia w prosty i przyjemny sposób dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Internet jest przepełniony DARMOWĄ wiedzą, którą wiele osób rozdaje na prawo i lewo. Często są to osoby, które czerpią te informacje tylko z książek, a później próbują tego uczyć innych… Zdaje sobie sprawę, jak trudno osobom bez doświadczenia ocenić, kto uczy tego co potrafi, a kto przekazuje tylko teoretyczną wiedzę.

Jestem PRAKTYKIEM biznesu, dlatego stworzyłem dla Ciebie platformę edukacyjną Studiujemy Osobisty Rozwój, która jest miejscem uporządkowanej wiedzy, podanej w prosty i przyjemny sposób, dozowanej w odpowiednim tempie, tak aby można było wdrożyć to w DZIAŁANIE i zamienić na DOŚWIADCZENIE.

Nie dziwi mnie, że większość osób, która korzysta z rozrzuconej wiedzy nie ma pojęcia jak to wszystko poukładać w całość i po prostu zacząć. Potrzebujesz konkretnych procedur, abyś miał jasność od czego zacząć i jak to wszystko poukładać??

Jakie konsekwencje będzie miało zlekceważenie tych problemów?

W obecnych czasach jak nigdy wcześniej stawia się na UMIEJĘTNOŚCI w PRAKTYCE, a nie teoretyczne dywagacje, że wydaje Ci się, że tak powinno się to zrobić.

Twój potencjał jest nieograniczony, jestem przekonany, że pomogę Ci przejść na jeszcze wyższy poziom, na którym odkryjesz nowe możliwości w życiu prywatnym, biznesowym, co w rezultacie pomoże Ci przełamywać bariery oraz przeskoczyć swój szklany sufit.

Oto co dla Ciebie mam

ABC Lidera MLM to zbiór najbardziej profesjonalnych szkoleń, które wyposaża Cię w wiedzę i umiejętności jakie posiadają najskuteczniejsi LIDERZY w marketingu sieciowym. 

 CELE i MARZENIA. 

Co miesiąc otrzymasz co najmniej 4 materiały szkoleniowe w formie video wraz z dodatkowymi ćwiczeniami do wykonania. Systematycznie co tydzień specjalnie dla Ciebie zostanie odblokowany kolejny materiał. Dodatkowo dwa razy w miesiącu będę prowadzić sesje konsultacji na żywo, na których możesz zapytać o co tylko chcesz, a ja udzielę Tobie wsparcia. A to jeszcze nie koniec… Poza tym otrzymasz dostęp do ekskluzywnej grupy, na której będziemy mieli stały kontakt ze sobą, czyli otrzymasz dodatkowe wsparcie mojej osoby oraz społeczności naszej platoformy. 

Przedstawiam Ci najbliższe Szkolenia, jakie otrzymasz w kursie:

 • Zasady Pelikana – 21 Zasad, którymi kierują się najbardziej skuteczni biznesmeni sieciowi na świecie (4 części) 

W szkoleniu poznasz te niesamowite 21 ZASAD oraz otrzymasz niesamowity zastrzyk inspiracji, jak użyć ich w codziennej pracy

 • Pracuj Narzędziami: ankiety, aktywne listy kontaktów – pokaże Ci jak je tworzyć i używać 🙂 
 • Skąd się biorą pieniądze w MLM?

Czas, aby Twoja wiedza zamieniała się na solidne wynagrodzenie, dowiedz się jak to zrobić. 

 • Poznaj Zasady Ludzi Sukcesu

W tym szkoleniu poznasz uniwersalny zbiór zasad, którymi należy kierować się w życiu.

 • Etapy Budowania Zespołów (2 części)

To mojej specjalistyczne szkolenie, które będzie dla Ciebie odkryciem kart o tym, jak rekrutować, budować zespół, dzielić się zadaniami, a co ważne kreować liderów LEPSZYCH od SIEBIE 🙂 

 • GRYwalizacja jako element motywowania zespołu w MLM 

To zdecydowanie jeden z moich ulubionych tematów. uwielbiam GRY w zespole i wykorzystanie ich możliwości do podnoszenia umiejętności osób z mojego teamu. Już dziś możesz zdobyć kolejną dawkę inspiracji… 

 • Jeżeli jeszcze to czytasz to TUTAJ ZACZNIE SIĘ MAGIA …

  Ten i wiele kolejnych etapów to niespodzianka, w trakcie Twojej edukacji, będę odsłaniać kolejne karty 😉 

Zobacz jakie masz alternatywy…

Możesz nic nie zrobić, ale to najgorsze z możliwych rozwiązań. Świat się cały czas zmienia, idzie do przodu i jeśli Ty nie będziesz podążał wraz z nim, to zginiesz… Dinozaury wyginęły, bo nie dostosowały się do koniecznych zmian, Ty nie popełniaj tego błędu!

Możesz szukać rozwiązań na własną rękę, aby “zaoszczędzić”. Wydaje się, że to dobre rozwiązanie, sam tak zaczynałem, bo nie miałem grosza, tylko ciągnące się za mną długi. Niestety w rezultacie to jest dużo kosztowniejsze rozwiązanie. Będzie Cię to kosztować bardzo wiele czasu i mnóstwo nerwów, bo ciągle coś nie będzie działać tak jak powinno. Istnieje niebezpieczeństwo, że bardzo szybko się wtedy zniechęcisz. Czy stać Cię na takie ryzyko?

Możesz też szukać trenerów w Internecie, którzy są tańsi lub drożsi, ale nigdy nie masz pewności, czy są oni praktykami tego, czego chcą Cię nauczyć. Wtedy stracisz nie tylko czas, ale też sporo pieniędzy. Czy kolejny raz stać Cię na takie ryzyko? Możesz skorzystać z pomocy doświadczonych osób, jednak wtedy musisz się liczyć z kosztem, bo eksperci za godzinę konsultacji biorą od kilkuset złotych, do kilku tysięcy. Sam poza platformą SOR prowadzę konsultacje w takich cenach. Jednak godzina konsultacji raczej nie wystarczy. Swoja drogą czemu sam nie bierzesz np. 500 zł, czy 1000 zł za godzinną konsultację? Dzięki wiedzy, jaką zdobędziesz na Platformie Edukacyjnej „Studiujemy Osobisty Rozwój” możesz stać się Ekspertem, z którego wiedzy i doświadczenia będą chcieli korzystać ludzie każdego dnia. 

Co konkretnie otrzymasz dołączając do platformy SOR?

Pomyśl teraz, że już po kilku materiałach zaczynasz układać swoje życie, cele i marzenia w odpowiedni obrazek. Zaczynasz być wydajniejszy w pracy, otaczasz się wspaniałymi ludźmi, którzy szczerze życzą Ci wszystkiego co najlepsze. W Twoim portfelu wreszcie widać pokaźną sumę, potrafisz zarabiać i oszczędzać pieniądze. Budujesz trwałe związki oparte na miłości i zaufaniu, otaczasz się prawdziwymi przyjaciółmi, na których zawsze możesz polegać. Wreszcie zyskujesz odwagę, żeby założyć swoją firmę, albo uruchamiasz plan B, który sukcesywnie wdrażany w życie zaczyna przynosić Ci coraz większy dochód.

A co by się stało, gdybyś za jakiś czas stał się EKSPERTEM w swojej niszy, zaczął zarabiać na swojej pasji, potrafił zamieniać w złoto wszystko co dotniesz?

Jakbyś się wtedy czuł? Jakie miałbyś plany, marzenia? Co dałbyś od siebie światu …

Teraz już masz wszystko pod ręką, w jednym miejscu!

W Platformie Edukacyjnej „Studiujemy Osobisty Rozwój” znajdziesz:

 • Wiedze poukładaną w chronologiczną całość, tak aby przyswajanie jej było proste i przyjemne
 • Skrypty z ćwiczeniami, które pomogą Ci przenieść wiedzę teoretyczną w praktyczne rozwiązania
 • Odkryjesz swój niewyczerpany potencjał edukacyjny
 • Poznasz ludzi nastawionych na rozwój osobistych, którzy tak jak TY mają swoje cele i marzenia
 • Otrzymasz możliwości konsultowania swoich pomysłów i zadawania pytań podczas konsultacji grupowych, bo jak to się mawia „co dwie głowy, to nie jedna”
 • Będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w Mentoringu 1 na 1, który wyniesie Twój rozwój i cele na wyżyny – oj tutaj DUUUŻO się dzieje 😉
 • Każdego dnia zaczniesz robić małe postępy, dzięki którym będziesz o krok dalej
 • Da Ci to mnóstwo motywacji i inspiracji do działania
 • Zbudujesz swoją pozycje EKSPERTA w wybranej branży, opierając to o swoją pasję.S

Całe ryzyko biorę na siebie

Jestem tak pewny przydatności i skuteczności kursu ABC LIDERA MLM, że daję Ci 100 % gwarancji satysfakcji na aż 30 dni! To oznacza, że jak po miesiącu stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, to zwrócę Ci wszystko co do grosza. Możesz zrezygnować w każdej chwili, bez podawania przyczyny.

Być może zadajesz sobie teraz pytanie czy to dla Ciebie?

ABC Lidera MLM

Co otrzymasz:

 • min 1 x na miesiąc wideo z kolejną lekcją

 • 1 x na miesiąc WorkBook z ćwiczeniami podsumowujący miesięczną edukacje

 • dostęp do zamkniętej grupy na fb

 

Kurs ABC Lidera MLM

dostęp na 90 dni

Cena regularna 997 zł

Dla Ciebie 69 zł

Lub wybierz opcję na 12 miesięcy z góry i zyskaj
2 miesiące gratis.

Taniej o 50 zł

ABC Lidera MLM + Platforma SOR Premium

Co otrzymasz:

 • min 1 x na miesiąc wideo z kolejną lekcją

 • 1 x na miesiąc WorkBook z ćwiczeniami podsumowujący miesięczną edukacje

 • dostęp do zamkniętej grupy na fb

 • 1 x na miesiąc dostęp do Konsultacji Grupowych on-line na żywo

 

ABC Lidera MLM + Platforma SOR Premium

Cena regularna 1997 zł

Dla Ciebie 49 zł/mc

Lub wybierz opcję na 12 miesięcy z góry za 497 zł 
Taniej o 1498 zł

Platforma SOR VIP + ABC Lidera MLM GRATIS

Co otrzymasz:

 • 1 x na tydzień wideo z kolejną lekcją

  1 x na miesiąc WorkBook z ćwiczeniami podsumowujący miesięczną edukacje

 • dostęp do zamkniętej grupy na fb

 • 2 x na miesiąc dostęp do Konsultacji Grupowych on-line na żywo

 • Indywidualny Mentoring on-line (czas trwania 60 min.)

 

Platforma SOR VIP + ABC Lidera MLM GRATIS!

*ilość miejsc ograniczona tylko 15 osób

Cena regularna 299 zł

Dla Ciebie 117 zł/mc

Lub wybierz opcję na 12 miesięcy z góry i zyskaj
1 miesiąc gratis.
Taniej o 2301 zł

Otrzymasz dostęp do Kursu ABC Lidera MLM na całe 90 dni. W ciągu jednego miesiąca otrzymasz dostęp do min. 4 szkoleń w postaci materiałów video i dodatkowych materiałów, wraz z ćwiczeniami do zrobienia. 

W skład Platformy wchodzi również członkostwo w elitarnej grupie na Facebooku. Dzięki temu będziesz mieć stały kontakt ze mną, oraz z innymi uczestnikami SOR-u

Otrzymasz dostęp do Kursu ABC Lidera MLM oraz Platformy Edukacyjnej SOR na cały miesiąc. W ciągu jednego miesiąca otrzymasz dostęp do min. 4 szkoleń w postaci materiałów video i dodatkowych materiałów, wraz z ćwiczeniami do zrobienia. 

W skład Platformy wchodzi również członkostwo w elitarnej grupie na Facebooku. Dzięki temu będziesz mieć stały kontakt ze mną, oraz z innymi uczestnikami SOR-u.

Ponad to otrzymasz dostęp raz w miesiącu do NIESAMOWITYCH konsultacji grupowych, które dają Ci przestrzeń do zadawania pytań oraz możliwość zapisywania najcenniejszych wskazówek. 

Otrzymasz dostęp do pełnej Platformy Edukacyjnej SOR na cały miesiąc oraz GRATIS ABC Lidera MLM. W ciągu jednego miesiąca otrzymasz dostęp do min. 4 szkoleń w postaci materiałów video i dodatkowych materiałów, wraz z ćwiczeniami do zrobienia. 

W skład Platformy wchodzi również członkostwo w elitarnej grupie na Facebooku. Dzięki temu będziesz mieć stały kontakt ze mną, oraz z innymi uczestnikami SOR-u.

Ponad to otrzymasz dostęp  2 razy w miesiącu do NIESAMOWITYCH konsultacji grupowych, które dają Ci przestrzeń do zadawania pytań oraz możliwość zapisywania najcenniejszych wskazówek.

Najcenniejszym dodatkiem w pakiecie VIP jest Indywidualny Mentoring BIznesowy  1 na 1, podczas którego całe 60 minut spotkania, koncentrujemy się na pracy z Twoimi celami, aby zwiększyć Twoją skuteczność oraz obrać najskuteczniejsze strategie działania !

Dla Ciebie jest dostęp na wyjątkowych warunkach, czyli jedynie 24,9 zł za miesiąc. Normalnie cena wynosi 997 zł, ale dla Ciebie ta cena będzie obowiązywać przez najbliższe 12 m-cy, jeśli zdecydujesz się już teraz.

Dostęp do Platformy jest na miesiąc z możliwością przedłużenia na kolejne miesiące. Zrezygnować możesz w każdej chwili, bez podawania jakichkolwiek powodów. 

Otrzymasz dostęp do Platformy SOR w postaci loginu i hasła na Twój adres e-mail. Dostępnymi danymi będziesz się logować do swojego panelu. 

Gdyby wiadomość nie dotarła, koniecznie sprawdź folder SPAM!

SKONTAKTUJ SIĘ Z MNĄ

Bądź w kontakcie

Jestem tutaj, aby Ci pomóc 7 dni w tygodniu i odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Ponadto większość odpowiedzi na pytania można znaleźć bezpośrednio na stronie z często zadawanymi pytaniami.

Zapytania ogólne

(+48) 696-772-666
info@wojciechsliwowski.pl