Jestem tutaj, aby pomóc Ci uzyskać super formę  przy pomocy jogi

Witaj przyjacielu 🙂

W powyższym nagraniu znajdziesz informację jak w szybkim czasie zadbać o swoje zdrowie psychiczne i fizyczne nie wychodząc z domu, nawet jeśli teraz może wydawać Ci się to niemożliwe.

Bez względu na to :
- ile masz lat ,
- czym się zajmujesz,
- masz jakieś dolegliwości chorobowe.

Dowiesz się jak osiągnąć spokój ducha i silne, sprężyste ciało.

Otrzymasz instrukcję, jak zacząć ćwiczyć jogę i co ona nam daje.

Czego możesz spodziewać się w tym kursie?

Prostych ćwiczeń do wykonania już w pierwszych minutach

Wskazówek doświadczonej instruktorki, która prowadzi warsztaty jogi już
ponad 10 lat

Materiałów wideo, które pokazują krok po kroku
"Jak wykonywać poszczególne pozycje jogi
i na co wpływają"

Grupę uczestników, na której możesz konsultować swoje ćwiczenia oraz inspirować się od innych osób

Poprowadzę Cię od początku do końca, tak żebyś mógł zacząć swoją przygodę z jogą.

 
Większość ludzi ma obecnie niewielkie pojęcie o tym, czym jest joga. Najczęściej kojarzy się z panowaniem nad własnym ciałem, spokojem, odprężeniem i zrównoważeniem.

A czym tak naprawdę jest joga?
Joga pochodzi pierwotnie z Indii, liczy sobie ponad 5000 lat., jest to najstarszy z systemów świadomego rozwijania ludzkiego ciała i ducha. Zasadniczo rozróżnia się dwie podstawowe odmiany: hatha jogę z asanami (układami ciała) i joga medytacyjna.
Co powiesz na to, że możesz w przeciągu miesiąca zmniejszyć swój poziom stresu (nauczysz się rozluźniać mięśnie i spokojnie oddychać), wzmocnić swoje ciało (wszystkie partie, mięśnie nóg, kręgosłupa, rąk i brzucha) i zwiększyć elastyczność mięśni?

W tych paru lekcjach jogi nauczysz się jak to osiągnąć, nie wychodząc z domu, mając tylko kawałek podłogi i matę do ćwiczeń.

Wiem, że może już parę razy próbowałeś coś zrobić w tym kierunku, ale brakowało motywacji i odpowiednich wskazówek, ale możesz to zmienić już teraz.
Nie potrafiłeś sobie sam poradzić ze stresem objadając się, szukając używek lub katując swoje ciało do przemęczenia?
Nie musisz już tego robić!!!

Miewasz bóle kręgosłupa od siedzącej pracy lub codzienne życie obciąża twój układ kostno-mięśniowy poprzez dźwiganie, stres lub brak ruchu?
Tutaj poznasz sposoby jak w szybkim czasie to zmienić i odczuć szybką ulgę.


Już za chwilę odkryjesz skuteczną metodę wpływania na swoje ciało i ducha w zaciszu swojego mieszkania.
Pewnie myślisz, że opowiadam bajki i nie ma to nic wspólnego z prawdą. Sama kiedyś szukałam skutecznej metody na radzenie sobie ze stresem, a przy okazji zadbania o swoje ciało w każdym stanie zdrowia fizycznego. Miałam do czynienia z różnymi formami ćwiczeniowymi – z fitnessem, tańcem, pływanie, bieganie. Od dziecka byłam bardzo aktywna – trenowałam akrobatykę i taniec towarzyski oraz modern, potem też siłownia i basen. Tylko dopiero, kiedy trafiłam na jogę podczas studiów doświadczyłam pewnej magii – pierwszy raz poczułam, że oprócz dobrego samopoczucia po ćwiczeniach, szczęścia moje ciało całe drży, bo pewne spięcia z powodu stresu puściły. Od razu zakochałam się w tej formie i postanowiłam, że zostanę instruktorem jogi ateńskiej od 2012 r. i trwa to do dziś. Łączę tą pracę z pracą instruktora tańca i fitnessu i wiem jak można wpłynąć na swoje ciało oraz ducha za pomocą jogi, nie rezygnując z innych aktywności . Wiem też, że można zachować też zdrowie tylko ćwicząc jogę.

 
Sama miałam problemy ze stresem już od wieku szkolnego, gdyż zawsze dużo od siebie wymagałam. Potem w wieku dorosłym pewne zdarzenia prywatne z życia – niewłaściwy związek, niedowartościowanie bardzo wpłynęły na mój stan psychiczny. Od kiedy zaczęłam ćwiczyć jogę ( a już wcześniej ćwiczyłam różne formy ruchu) wiele się zmieniło w moim życiu – powoli zaczęłam się wyciszać, uspokajać umysł w trudnych chwilach, moja poczucie wartości się zwiększyło, a ciało stało się jeszcze bardziej elastyczne i wzmocnione, zwiększyła się równowaga .

Dlaczego Joga Ateńska?

Kompleksowa #1

Jest wzbogacona o dodatkowe ćwiczenia rozgrzewające (przygotowujące wszystkie stawy do ćwiczeń

Oddziałuje holistycznie na całe ciało (na naszą psychikę ale też całe ciało, w sensie wszystkich układów ciała).

Relaksująca #2

Jest wzbogacona o dodatkowe ćwiczenia oddechowe (na koniec sesji jogowej wykonujemy podstawowe ćwiczenia oddechowe, które są uzupełnieniem asan i pogłębiają zdrowotny wpływ na ciało, a szczególnie na rozluźnienie).

Oddziałuje holistycznie na całe ciało (na naszą psychikę ale też całe ciało, w sensie wszystkich układów ciała).

Pomaga w zachowaniu spokoju ducha poprzez naukę prawidłowego oddychania w połączeniu z ruchem i medytację (prawidłowe oddychanie odblokowuje spięcia w ciele, a medytacja prowadzi do uzyskania stanu szczęścia tu i teraz bez dodatkowych atrakcji, pokochania siebie).

Zrównoważona #3

Asany (pozycje jogowe) są układane tak, aby wygięcia do przodu były mieszane z wygięciami do tyłu (sprawia to, że ciało jest równomiernie obciążane, rozciągane, a nie tylko z jednej strony).

Wzmacnia ciało #4

Wzmacnia wszystkie części ciała (na każdych zajęciach nie ćwiczymy tylko na daną część, ale wszystkie partie mięśniowe są wzmacniane).

Uelastycznia całe ciało (na każdych zajęciach nie skupiamy się tylko na jednej części ciała np. nogi, ale rozciągamy wszystkie partie mięśniowe).

Ułatwia zachowanie prawidłowej wagi ciała poprzez wykonywanie konkretnych asan jogowych (pozycji) – szczególnie pozycje skrętne i odwrócone działające leczniczo na nasz układ pokarmowy, ale podczas jogi są też wykonywane asany, które wzmacniają brzuch, nogi, ręce i kręgosłup, a przy okazji spalają zbędne kalorie. Z czasem też zniknie nadmierna chęć jedzenia i pojawi się większy spokój ducha i twoje ciało będzie odmawiało jedzenia konkretnych potraw, które Ci szkodzą np. nadmierna ilość cukru lub zawierające dużą ilość tłuszczu.

Co znajdziesz w kursie?

10 filmików jogi, które odmienią twoje życie,
dowiesz się dlaczego warto ćwiczyć jogę,
dlaczego joga ateńska,
jak wykonać prawidłową rozgrzewkę do jogi,
poznasz pozycje siedzące-leżące – istotne dla jogi,
poznasz pozycje stojące – istotne dla jogi,
poznasz przykładowe lekcje jogi i dowiesz się jak układać lekcję jogi,
jak wykonać podstawowe ćwiczenia oddechowe,
jak się relaksować na co dzień i jak medytować.

Przez parę lat pracy z ludźmi zrozumiałam też, że nie zawsze jest czas, żeby wyjść z domu lub ludzie wstydzą się wyjść, bo czują pewną presję, ale też potrzebują pomocy. Niektórzy chcieliby poznać pewne podstawy jogi, żeby zacząć ćwiczyć w grupie , żeby czuć się komfortowo.

Za namową przyjaciela i mojego menagera z projektu zdrowia postanowiłam nagrać parę podstawowych lekcji, żeby każdy mógł zacząć ćwiczyć z własnego domu – podstawowe asany, oddechy, relaksacja i nauczył się pracować ze swoim ciałem, ale też kontrolować swój umysł.

Znajdziesz tutaj metodę na zachowanie zdrowego, silnego ciała w każdym wieku i w różnym stanie (nawet podczas przeziębienia), podczas wyjazdu gdziekolwiek (wystarczy kawałek miejsca i mata), elastyczności ciała, równowagi psychicznej. Nauczysz się radzić sobie z trudnościami.

Dlaczego warto skorzystać?

poznasz podstawowe asany jogowe (pozycje),
dowiesz się jak tworzyć krótką lekcję jogi,
nauczysz się prawidłowo oddychać,
nauczysz się prawidłowo wykonywać rozgrzewkę,
nauczysz się wykonywać powitanie słońca,
poznasz medytację i relaksację,
dowiesz się , dlaczego warto ćwiczyć jogę,
będziesz samodzielnie potrafił ćwiczyć, wpływając na swoje ciało i ducha,
przestaniesz uciekać w nałogi, objadanie, głodzenie itp. ,
zaczniesz dostrzegać zalety dbania o swoje ciało i ducha każdego dnia,
zaczniesz dostrzegać pozytywne zmiany w swoim życiu już od pierwszych lekcji jogi – rozluźnienie, spokój wewnętrzny, więcej energii.

Dla kogo jest ten kurs?

- dla wszystkich zapracowanych, którzy twierdzą, że nie mają czasu zadbać o swoje zdrowie i kondycję,
- dla kobiety i mężczyzny – joga nie jest tylko dla kobiet (dużo panów jest instruktorami jogi!!!),
- dla wszystkich, którzy chcą zacząć swoją przygodę z jogą,
- dla dzieci , jak i dorosłych oraz seniorów (jogę możesz ćwiczyć w każdym wieku),
- dla wszystkich zestresowanych, którzy nie potrafią poradzić sobie z emocjami ,
- dla wszystkich, którym brakuje energii,
- dla wszystkich, którzy chcą wzmocnić swoje ciało,
- dla wszystkich, którzy chcą uelastycznić ciało,
- dla wszystkich, którzy chcą mieć szczupłą sylwetkę i zachować stałą wagę ciała,
- dla wszystkich , którzy chcą poprawić swoją koncentrację ,
- dla wszystkich, którzy chcą poprawić swoją równowagę,
- dla sportowców jako uzupełnienie treningu w rozciąganie i relaksację.

Poznaj opinię moich klientów 🙂 

"Evenie ipsume lectus dolors lacusa vulput platea semp tempor venena laoret vertis sagitt portti intege proina minim aenean lacinia."

choose your image

Jeff Anderson

"Dolors lectus venena semp proina lacusa minim eveni ipsume laoret vulput portti tempor vertis platea sagitt intege bibendum nulla."

choose your image

Roberto Perez

"Vulput dolors venena temp vertis portti evenie proina platea lectus minim laoret intege sagitt semper ipsu lacusa sed consectetur."

choose your image

Robert Thomas

To wszystko jest warte 397 zł
I to realna wartość, którą musisz zapłacić za karnet, aby nauczyć się tych rzeczy na sali z instruktorem.

Osobiście myślę, że wartość tego jest znacznie, znacznie większa…” Na dzień dzisiejszy jest mega promocja i na ten kurs otrzymasz aż 80% zniżki

Dzisiaj dla Ciebie kurs kosztuje…

jedynie 79 zł 

Oczywiście… Teraz stoisz przed wyborem. Możesz nadal nic nie robić
i sytuacja będzie się pogarszać. Możesz też, podjąć decyzję teraz i już za około miesiąc zauważysz zmiany w ciele i w strefie psychicznej.

Zaraz po zamówieniu otrzymasz dostęp do platformy, gdzie jeszcze dziś możesz zacząć działać.

Nie ma żadnego kuriera, poczty itd. Będziesz mógł w ciągu 5 minut zacząć przerabiać program i zrobisz pierwszy krok, by wpłynąć na swoje zdrowie.

Dlatego... 

Copyright @wojciechsliwowski.pl