ZAINWESTUJ W BEZPIECZEŃSTWO!

😍 Poznaj sprawdzony sposób na zabezpieczenie swoich finansów na lata, możesz rozpocząć już DZIŚ - Zobacz wideo i koniecznie wypełnij ankietę 🙂

Obecna sytuacja na świecie pokazuje, że jeżeli nie zadbasz o swoje finanse, to możesz je szybko stracić. Za nami pandemia, teraz wojna u naszych sąsiadów, a w Polsce galopująca INFLACJA!!!

Poznaj 10 powodów, dlaczego warto inwestować w ZŁOTO

Dlaczego warto inwestować w złoto: 

  • OGRANICZONA PODAŻ ZŁOTA NA RYNKU – na całym świecie obecnie wydobyto okołom 190 tysięcy ton złota, jest wykorzystywane przez wiele sektorów gospodarki, więc podaż na niego stale rośnie
  • BEZPIECZNA PRZYSTAŃ – złoto przez wieki utrzymuję swoją siłę nabywczą. Do pewnego czasu pieniądze na świecie były regulowane posiadanym złotem, więc ich ilość była wprost proporcjonalna do ilości złota. Dzisiaj to wygląda zupełnie inaczej, dlatego posiadanie złota zapewnia bezpieczeństwo Twoich pieniędzy.
  • ELASTYCZNOŚĆ INWESTOWANIA – możesz samodzielnie wybierać wielkość Twoich sztabek czy monet, dlatego jest to dostępne dla każdej osoby.
  • ŁATWOŚĆ W SPRZEDAŻY – złoto możesz sprzedać na wielu giełdach od ręki, czy w stacjonarnych punktach np. u jubilera. To pozwala Ci na swobodną zamianę posiadanego złota na gotówkę w dowolnej walucie.
  • DYWERSYFIKACJA PORTFELA INWESTYCYJNEGO – wszyscy specjaliści zajmujący się inwestowaniem wskazują na potrzebę podziału swojego portfela inwestycyjnego na różne aktywa, warto aby jednym z nich było właśnie złoto, bo to pozwoli zabezpieczyć Twoje finanse oraz inwestować długoterminowo posiadaną gotówkę.

OSZCZĘDZANIE W ZŁOTO MOŻESZ ROZPOCZĄĆ JUŻ OD 15 ZŁ MIESIĘCZNIE!

Dlaczego warto inwestować w złoto: 

  • BRAK RYZYKA BANKRUCTWA – posiadając fizyczne złoto jesteś bezpieczny od bankructwa, nie powielasz swoich pieniądze funduszy czy akcją na giełdzie, które są zależne od ogromnej ilości czynników zewnętrznych. Złoto przetrwało tysiące lat i będzie miało się jeszcze lepiej.
  • KORZYŚCI PODATKOWE – Inwestowanie w fizyczne złoto daje wiele korzyści podatkowych. Zakup złota inwestycyjnego jest zwolniony z podatku VAT zgodnie z art. 121 ustawy o VAT przy spełnieniu warunków: zakupie sztabek o próbie minimum 995 (czyli 99,5% czystego złota w stopie, z którego sztabka została odlana) lub zakupie monet, które muszą posiadać próbę minimum 900 (czyli 90% czystego złota w stopie, z którego moneta została wybita), zostały wybite po 1800 roku, są lub były środkiem płatniczym w kraju wybicia i ich cena nie przekracza 80% wartości rynkowej złota zawartego w monecie. Czyli decydując się na zakup sztabek lub monet bulionowych nie płacisz dodatkowo VAT-u
  • ZABEZPIECZENIE PRZED CYBERATAKAMI – Twoje środki są w postaci fizycznego kawałku, więc możesz je przechowywać gdziekolwiek chcesz, w sytuacji posiadanych środków na koncie czy kryptowanuty istnieje ryzyko utraty tych środków przez ataki hakerskie przy utracie Twoich danych z komputera czy telefonu.
  • ANONIMOWOŚĆ INWESTOWANIA– przy inwestowaniu złoto nie musisz tego wykazywać w swoim zeznania podatkowym oraz zgłaszać posiadania takiego aktywa. To tylko od Ciebie zależy kto będzie o tym wiedzieć. Jeżeli Twój jednorazowy zakup jest mniejszy niż 15 tyś euro, to nie musisz tego nigdzie zgłaszać.
  • WYGODA ZAKUPU – pokaże Ci jak w prosty sposób zacząć inwestować w złoto nie posiadając dużych kwot. Staniesz się właścicielem swoich pierwszych sztabek złota już po kilku tygodniach/miesiącach od rozpoczęcia oszczędzania. Wypełnij ankietę, a dowiesz się jakie to PROSTE!

WYPEŁNIJ ANKIETĘ KLIKAJĄC PONIŻEJ!

Wypełnienie ankiety pozwoli nam spotkać się na konsultacji przez internet w celu pokazania możliwości inwestowania w fizyczne złoto.

Decyzja co z tym zrobisz dalej należy tylko do CIEBIE 😉