• 00Dni
 • 00Godzin
 • 00Minut
 • 00Sekund

Cześć nazywam się Wojciech Śliwowski, w swojej zawodowej ścieżce przez większość życia prowadzę zespoły sprzedażowe, projektowe oraz zadaniowe, a od ponad 10 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń i warsztatów. 

Swoją pasją dziele się na moim blogu www.wojciechsliwowski.pl, na którego serdecznie Cię zapraszam, niech będzie to dla Ciebie miejsce do czerpania inspiracji.

W tym czasie pomogłem kilku tysiącom osób w ich rozwoju, w sprzedaży, biznesach tradycyjnych oraz marketingu internetowym. Czy to co pokazuje i uczę działa?

O tak, wiele razy zdobywałem wraz z moimi zespołami ogromne wyniki sprzedażowe oraz rozwojowe, a na co dzień budując zespół w marketingu internetowym wspieram moich partnerów w osiąganiu ich celów biznesowych.

W moich szkoleniach wzięło udział tysiące osób!
Jestem PRAKTYKIEM biznesu, który każdego dnia w prosty i przyjemny sposób dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Internet jest przepełniony DARMOWĄ wiedzą, którą wiele osób rozdaje na prawo i lewo. Często są to osoby, które czerpią te informacje tylko z książek, a później próbują tego uczyć innych… Zdaje sobie sprawę, jak trudno osobom bez doświadczenia ocenić, kto uczy tego co potrafi, a kto przekazuje tylko teoretyczną wiedzę.

Jestem PRAKTYKIEM biznesu, dlatego stworzyłem dla Ciebie platformę edukacyjną Studiujemy Osobisty Rozwój, która jest miejscem uporządkowanej wiedzy, podanej w prosty i przyjemny sposób, dozowanej w odpowiednim tempie, tak aby można było wdrożyć to w DZIAŁANIE i zamienić na DOŚWIADCZENIE.

Nie dziwi mnie, że większość osób, która korzysta z rozrzuconej wiedzy nie ma pojęcia jak to wszystko poukładać w całość i po prostu zacząć. Potrzebujesz konkretnych procedur, abyś miał jasność od czego zacząć i jak to wszystko poukładać??

Jakie konsekwencje będzie miało zlekceważenie tych problemów?

W obecnych czasach jak nigdy wcześniej stawia się na UMIEJĘTNOŚCI w PRAKTYCE, a nie teoretyczne dywagacje, że wydaje Ci się, że tak powinno się to zrobić.

Twój potencjał jest nieograniczony, jestem przekonany, że pomogę Ci przejść na jeszcze wyższy poziom, na którym odkryjesz nowe możliwości w życiu prywatnym, biznesowym, co w rezultacie pomoże Ci przełamywać bariery oraz przeskoczyć swój szklany sufit.

Oto co dla Ciebie mam

MASTER MLM – Roczny Mentoring Biznesowy to TWÓJ Klucz do SUKCESU podzielony na 3 FILARY

FILAR 1 – Konsultacje na ZOOM każdego tygodnia przez cały rok

FILAR 2 – 60 Dniowy Program Trenerski

FILAR 3 – Zamknięta Społeczność na Facebooku – od poniedziałku do piątku odpowiadam na niej na Wasze pytania. 

Przedstawiam Ci co dokładnie otrzymasz w MASTER MLM:

Konsultacje na ZOOM –  w każdym tygodniu spotkamy się na konsultacjach, podczas których możesz wejść, zgłosić się i zadać pytania. Moim zadaniem będzie jak najlepiej odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc Ci rozwiązać wyzwaniem  którym się obecnie zmagasz.

60 Dniowy Program Trenerski

 • Moduł 1: Przygotowanie – określenie punktu „0”
 • Moduł 2: Określenie Grupy Docelowej
 • Moduł 3: Budowanie Społeczności
 • Moduł 4: Umiejętności Network Marketera
 • Moduł 5: Jak wykorzystać  profesjonalne narzędzia w MLM
 • Moduł 6: Jak Zbudować Rozpęd w Zespole
 • Moduł 7: Umiejętności WIELKIEGO LIDERA – Podstawa to Postawa
 • Moduł 8: Wystąpienia Publiczne – jak MOTYWOWAĆ, INSPIROWAĆ i TWORZYĆ WIZJĘ u osób, które Cię słuchają
 • Moduł 9: Reklama FB, BLOG, Autoresponder, Strony LP – online marketing jako przyszłość w Biznesie Sieciowym

Zamknięta Społeczność na Facebooku – to największa przewaga rynkowa. Kiedy dążysz do ogromnych celów, musisz się otaczać osobami, które mają je tak samo WYSOKIE, dzięki temu Twój droga staje się prostsza. 

Zobacz jakie masz alternatywy…

Możesz nic nie zrobić, ale to najgorsze z możliwych rozwiązań. Świat się cały czas zmienia, idzie do przodu i jeśli Ty nie będziesz podążał wraz z nim, to zginiesz… Dinozaury wyginęły, bo nie dostosowały się do koniecznych zmian, Ty nie popełniaj tego błędu!

Możesz szukać rozwiązań na własną rękę, aby “zaoszczędzić”. Wydaje się, że to dobre rozwiązanie, sam tak zaczynałem, bo nie miałem grosza, tylko ciągnące się za mną długi. Niestety w rezultacie to jest dużo kosztowniejsze rozwiązanie. Będzie Cię to kosztować bardzo wiele czasu i mnóstwo nerwów, bo ciągle coś nie będzie działać tak jak powinno. Istnieje niebezpieczeństwo, że bardzo szybko się wtedy zniechęcisz. Czy stać Cię na takie ryzyko?

Możesz też szukać trenerów w Internecie, którzy są tańsi lub drożsi, ale nigdy nie masz pewności, czy są oni praktykami tego, czego chcą Cię nauczyć. Wtedy stracisz nie tylko czas, ale też sporo pieniędzy. Czy kolejny raz stać Cię na takie ryzyko? Możesz skorzystać z pomocy doświadczonych osób, jednak wtedy musisz się liczyć z kosztem, bo eksperci za godzinę konsultacji biorą od kilkuset złotych, do kilku tysięcy. Sam poza platformą SOR prowadzę konsultacje w takich cenach. Jednak godzina konsultacji raczej nie wystarczy. Swoja drogą czemu sam nie bierzesz np. 500 zł, czy 1000 zł za godzinną konsultację? Dzięki wiedzy, jaką zdobędziesz na Master MLM możesz stać się Ekspertem, z którego wiedzy i doświadczenia będą chcieli korzystać ludzie każdego dnia. 

Co konkretnie otrzymasz dołączając do MASTER MLM?

Pomyśl teraz, że już pierwszych modułach zaczynasz dostrzegać ogromne zmiany w Twoim biznesie. Wiedzę, którą zdobywasz zaczynasz zamieniać na wyniki, a to daje Ci coraz wyższe zarobki z miesiąca na miesiąc. Zaczynasz być wydajniejszy w pracy, otaczasz się wspaniałymi ludźmi, którzy szczerze życzą Ci wszystkiego co najlepsze. 

A co by się stało, gdybyś za jakiś czas stał się EKSPERTEM w swojej niszy, zaczął zarabiać na swojej pasji, potrafił zamieniać w złoto wszystko co dotniesz?

Jakbyś się wtedy czuł? Jakie miałbyś plany, marzenia? Co dałbyś od siebie światu …

Teraz już masz wszystko pod ręką, w jednym miejscu!

W Rocznym Mentoringu Biznesowym MASTER MLM znajdziesz:

 • Wiedze poukładaną w chronologiczną całość, tak aby przyswajanie jej było proste i przyjemne
 • Skrypty z ćwiczeniami, które pomogą Ci przenieść wiedzę teoretyczną w praktyczne rozwiązania
 • Odkryjesz swój niewyczerpany potencjał biznesowy
 • Poznasz ludzi nastawionych na rozwój osobistych, którzy tak jak TY mają swoje cele i marzenia
 • Otrzymasz możliwości konsultowania swoich pomysłów i zadawania pytań na zamkniętej grupie FB, bo jak to się mawia „co dwie głowy, to nie jedna”
 • Będziesz mieć możliwość w każdym tygodniu wzięcia udziału w Mentoringu grupowym, który wyniesie Twój rozwój i cele na wyżyny – oj tutaj DUUUŻO się dzieje 😉
 • Każdego dnia zaczniesz robić małe postępy, dzięki którym będziesz o krok dalej
 • Da Ci to mnóstwo motywacji i inspiracji do działania
 • Zbudujesz swoją pozycje EKSPERTA w Branży MLM i osiągniesz wszystkie swoje cele.

Całe ryzyko biorę na siebie

Jestem tak pewny przydatności i skuteczności kursu MASTER MLM, że daję Ci 100 % gwarancji satysfakcji na aż 30 dni! To oznacza, że jak po miesiącu stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, to zwrócę Ci wszystko co do grosza. Możesz zrezygnować w każdej chwili, bez podawania przyczyny.

Być może zadajesz sobie teraz pytanie czy to dla Ciebie?

MASTER MLM – Roczny Mentoring Biznesowy – 6 rat

Co otrzymasz:

 • Cotygodniowe Konsultacje na ZOOM

 • 60 Dniowy Program Trenerski 

 • dostęp do zamkniętej grupy na fb

 • BONUS! – otrzymasz w prezencie kurs Jak w 7 Korkach Zwiększyć Swoją Efektywność o wartości 197 zł 

 

MASTER MLM

Cena regularna 4997 zł

Dla Ciebie w 6 ratach, każda po 397 zł

MASTER MLM – Roczny Mentoring Biznesowy

Co otrzymasz:

 • Cotygodniowe Konsultacje na ZOOM

 • 60 Dniowy Program Trenerski 

 • dostęp do zamkniętej grupy na fb

 • BONUS! – otrzymasz w prezencie kurs Master Facebook Messenger o wartości 297 zł 

 

MASTER MLM

Cena regularna 4997 zł

Dla Ciebie jednorazowo 1997 zł

MASTER MLM – Roczny Mentoring Biznesowy – 3 raty

Co otrzymasz:

 • Cotygodniowe Konsultacje na ZOOM

 • 60 Dniowy Program Trenerski 

 • dostęp do zamkniętej grupy na fb

 • BONUS! – otrzymasz w prezencie kurs Jak w 7 Korkach Zwiększyć Swoją Efektywność o wartości 197 zł 

 

MASTER MLM

Cena regularna 4997 zł

Dla Ciebie w 3 ratach, każda po 747 zł

Otrzymasz roczny dostęp do MASTER MLM zgodnie z opisem 3 FILARÓW

Otrzymasz dostęp miesięczny do MASTER MLM zgodnie z opisem 3 FILARÓW, płatny w 6 co miesięcznych ratach, po ostatniej racie dostęp będzie na cały rok. 

Otrzymasz dostęp miesięczny do MASTER MLM zgodnie z opisem 3 FILARÓW, płatny w 3 co miesięcznych ratach, po ostatniej racie dostęp będzie na cały rok. 

Zgodnie z obietnicą możesz zrezygnować z Kursu MASTER MLM do 30 dni bez podania przyczyny. 

Otrzymasz dostęp do MASTER MLM w postaci loginu i hasła na Twój adres e-mail. Dostępnymi danymi będziesz się logować do swojego panelu. 

Gdyby wiadomość nie dotarła, koniecznie sprawdź folder SPAM!

SKONTAKTUJ SIĘ Z MNĄ

Bądź w kontakcie

Jestem tutaj, aby Ci pomóc 7 dni w tygodniu i odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Ponadto większość odpowiedzi na pytania można znaleźć bezpośrednio na stronie z często zadawanymi pytaniami.

Zapytania ogólne

(+48) 696-772-666
info@wojciechsliwowski.pl