• 00Dni
 • 00Godzin
 • 00Minut
 • 00Sekund

Cześć nazywam się Wojciech Śliwowski, w swojej zawodowej ścieżce przez większość życia prowadzę zespoły sprzedażowe, projektowe oraz zadaniowe, a od ponad 10 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń i warsztatów. 

Swoją pasją dziele się na moim blogu www.wojciechsliwowski.pl, na którego serdecznie Cię zapraszam, niech będzie to dla Ciebie miejsce do czerpania inspiracji.

W tym czasie pomogłem kilku tysiącom osób w ich rozwoju, w sprzedaży, biznesach tradycyjnych oraz marketingu internetowym. Czy to co pokazuje i uczę działa?

O tak, wiele razy zdobywałem wraz z moimi zespołami ogromne wyniki sprzedażowe oraz rozwojowe, a na co dzień budując zespół w marketingu internetowym wspieram moich partnerów w osiąganiu ich celów biznesowych.

W moich szkoleniach wzięło udział tysiące osób!
Jestem PRAKTYKIEM biznesu, który każdego dnia w prosty i przyjemny sposób dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Internet jest przepełniony DARMOWĄ wiedzą, którą wiele osób rozdaje na prawo i lewo. Często są to osoby, które czerpią te informacje tylko z książek, a później próbują tego uczyć innych… Zdaje sobie sprawę, jak trudno osobom bez doświadczenia ocenić, kto uczy tego co potrafi, a kto przekazuje tylko teoretyczną wiedzę.

Jestem PRAKTYKIEM biznesu, dlatego stworzyłem dla Ciebie platformę edukacyjną Studiujemy Osobisty Rozwój, która jest miejscem uporządkowanej wiedzy, podanej w prosty i przyjemny sposób, dozowanej w odpowiednim tempie, tak aby można było wdrożyć to w DZIAŁANIE i zamienić na DOŚWIADCZENIE.

Nie dziwi mnie, że większość osób, która korzysta z rozrzuconej wiedzy nie ma pojęcia jak to wszystko poukładać w całość i po prostu zacząć. Potrzebujesz konkretnych procedur, abyś miał jasność od czego zacząć i jak to wszystko poukładać??

Jakie konsekwencje będzie miało zlekceważenie tych problemów?

W obecnych czasach jak nigdy wcześniej stawia się na UMIEJĘTNOŚCI w PRAKTYCE, a nie teoretyczne dywagacje, że wydaje Ci się, że tak powinno się to zrobić.

Twój potencjał jest nieograniczony, jestem przekonany, że pomogę Ci przejść na jeszcze wyższy poziom, na którym odkryjesz nowe możliwości w życiu prywatnym, biznesowym, co w rezultacie pomoże Ci przełamywać bariery oraz przeskoczyć swój szklany sufit.

Oto co dla Ciebie mam

Idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie dołączenie do Platformy Edukacyjnej „Studiujemy Osobisty Rozwój”. Otrzymasz dostęp do panelu kursanta, w którym systematycznie dostaniesz kolejne lekcje w formie nagrań video, dodatkowych materiałów i ćwiczeń do zrobienia. 

Dzięki temu dowiesz się wszystkiego, co jest Ci dzisiaj potrzebne i jednocześnie niezbędne, aby zbudować fundament swojej pewności siebie, zarządzania finansami, budowania relacji, tworzenia biznesu, kreowania Twojej ekspertyzy na rynku, co jednocześnie przygotuje Cię do działania w XXI wieku oraz zarabiania w Internecie.

Platforma Edukacyjna „Studiujemy Osobisty Rozwój” jest zaplanowana w taki sposób, że będziesz mieć stałe i systematyczne postępy. Już od pierwszej lekcji osiągniesz rezultaty, które pozytywnie Cię zaskoczą. Przede wszystkim zaczniesz w końcu skutecznie wykorzystywać swój potencjał oraz krok po kroku zdobywać kolejne CELE i MARZENIA. 

Co miesiąc otrzymasz co najmniej 4 materiały szkoleniowe w formie video wraz z dodatkowymi ćwiczeniami do wykonania. Systematycznie co tydzień specjalnie dla Ciebie zostanie odblokowany kolejny materiał. Dodatkowo dwa razy w miesiącu będę prowadzić sesje konsultacji na żywo, na których możesz zapytać o co tylko chcesz, a ja udzielę Tobie wsparcia. A to jeszcze nie koniec… Poza tym otrzymasz dostęp do ekskluzywnej grupy, na której będziemy mieli stały kontakt ze sobą, czyli otrzymasz dodatkowe wsparcie mojej osoby oraz społeczności SOR. Dołączysz do grupy osób, którzy tak jak Ty są nastawieni na ROZWÓJ w swoim życiu. To daje Ci kolejne możliwości na nawiązanie relacji z ludźmi, którzy mogą wiele wnieść do Twojego biznesu i życia prywatnego. Jeżeli jesteś na prawdę zdeterminowany, aby odnieść sukces w życiu, to dla wąskiej grupy udostępnię sesje Mentoringowe 1 na 1, na których skoncentrujemy się tylko i wyłącznie na Twoich celach. 

Przedstawiam Ci najbliższe Etapy Edukacji, przez które wspólnie przejdziemy na platformie SOR:

 • Etap 1 – TY! (czyli podstawy Twojego rozwoju osobistego)

W tym rozdziale zajmiemy się szeroko rozumianym fundamentem Twojego rozwoju osobistego, popracujemy nad budowanie szczęścia, wyznaczaniem celów, zarządzaniem sobą w czasie, siłą pewności siebie oraz otrzymasz niesamowicie skuteczne narzędzie, które pomoże Ci w monitorowaniu postępów.

 • Etap 2 – Środowisko i otoczenie

W tym rozdziale zajmiemy się Twoim środowiskiem zewnętrznym, co i jak wpływa na Twoje wsparcie w życiu lub kto niestety podcina Ci skrzydła i kradnie marzenia. Jak odciąć od siebie toksyczne znajomości oraz pozbyć się wampirów energetycznych, które ciągną Cię w dół i powstrzymują przed realizacją marzeń. 

 • Etap 3 – Inteligencja finansowa

W tym rozdziale zajmiemy się wszystkim co związane z Twoimi finansami, postrzeganiem i rozumieniem czym są pieniądze, jak ważną rolę w naszym życiu odgrywa oszczędzanie, jakie stereotypy na temat pieniędzy masz w swojej głowie. Czym jest intuicja finansowa oraz rozważne zarządzanie portfelem inwestycyjnym.

 • Etap 4 – Związki i Relacje

W tym rozdziale nauczę Cię jak budować trwałe relacje z bliskimi oparte na zaufaniu, szczęściu, poczuciu bezpieczeństwa. Czym różni się prawdziwa przyjaźń od znajomości opartej na oczekiwaniach i przewidywanych korzyściach.

Te i wiele zagadnień budowania szczęśliwego pierwszego kręgu omówimy w tym rozdziale.

 • Etap 5 – Biznes i Start Up

W tym rozdziale nauczę Cię jak stworzyć lub rozwinąć swój biznes, Start Up. Pokaże Ci dostępne na rynku modele biznesowe ich wady i zalety. Korzystając z wiedzy przekazanej w tym rozdziale, będziesz gotowy do stworzenia Twojego pierwszego biznesu czy uruchomienia go z dostępnych na rynku wariantów. Zrobisz to bez posiadania środków na ogromną inwestycje, choć jestem przekonany, że po Etapie 3 z Inteligencji Finansowej, w tej materii będziesz radzić sobie o wiele lepiej. 

 • Etap 6 – Budowanie Twojej Ekspertyzy

To zdecydowanie jeden z moich ulubionych etapów. To właśnie w nim, będziemy wspólnie odkrywać Twój NAJWIĘKSZY potencjał, dowiesz się w czym jesteś dobry, jakie rzeczy przychodząc Ci naprawdę z łatwością, jak możesz stworzyć z tego produkt czy usługę, a następie jak to właściwie opakować i wrzucić na rynek, aby ludzie chcieli z tego korzystać każdego dnia. Może będzie to Twoja książka, kurs internetowy, nowoczesny wynalazek, aplikacja mobilna, poradniki majsterkowicza… pomysłów jest nieskończona ilość, czy już przychodzi Ci coś do głowy? 😉

 • Etap 7 – TUTAJ ZACZNIE SIĘ MAGIA …

  Ten i wiele kolejnych etapów to niespodzianka, w trakcie Twojej edukacji, będę odsłaniać kolejne karty 😉 

Zobacz jakie masz alternatywy…

Możesz nic nie zrobić, ale to najgorsze z możliwych rozwiązań. Świat się cały czas zmienia, idzie do przodu i jeśli Ty nie będziesz podążał wraz z nim, to zginiesz… Dinozaury wyginęły, bo nie dostosowały się do koniecznych zmian, Ty nie popełniaj tego błędu!

Możesz szukać rozwiązań na własną rękę, aby “zaoszczędzić”. Wydaje się, że to dobre rozwiązanie, sam tak zaczynałem, bo nie miałem grosza, tylko ciągnące się za mną długi. Niestety w rezultacie to jest dużo kosztowniejsze rozwiązanie. Będzie Cię to kosztować bardzo wiele czasu i mnóstwo nerwów, bo ciągle coś nie będzie działać tak jak powinno. Istnieje niebezpieczeństwo, że bardzo szybko się wtedy zniechęcisz. Czy stać Cię na takie ryzyko?

Możesz też szukać trenerów w Internecie, którzy są tańsi lub drożsi, ale nigdy nie masz pewności, czy są oni praktykami tego, czego chcą Cię nauczyć. Wtedy stracisz nie tylko czas, ale też sporo pieniędzy. Czy kolejny raz stać Cię na takie ryzyko? Możesz skorzystać z pomocy doświadczonych osób, jednak wtedy musisz się liczyć z kosztem, bo eksperci za godzinę konsultacji biorą od kilkuset złotych, do kilku tysięcy. Sam poza platformą SOR prowadzę konsultacje w takich cenach. Jednak godzina konsultacji raczej nie wystarczy. Swoja drogą czemu sam nie bierzesz np. 500 zł, czy 1000 zł za godzinną konsultację? Dzięki wiedzy, jaką zdobędziesz na Platformie Edukacyjnej „Studiujemy Osobisty Rozwój” możesz stać się Ekspertem, z którego wiedzy i doświadczenia będą chcieli korzystać ludzie każdego dnia. 

Co konkretnie otrzymasz dołączając do platformy SOR?

Pomyśl teraz, że już po kilku materiałach zaczynasz układać swoje życie, cele i marzenia w odpowiedni obrazek. Zaczynasz być wydajniejszy w pracy, otaczasz się wspaniałymi ludźmi, którzy szczerze życzą Ci wszystkiego co najlepsze. W Twoim portfelu wreszcie widać pokaźną sumę, potrafisz zarabiać i oszczędzać pieniądze. Budujesz trwałe związki oparte na miłości i zaufaniu, otaczasz się prawdziwymi przyjaciółmi, na których zawsze możesz polegać. Wreszcie zyskujesz odwagę, żeby założyć swoją firmę, albo uruchamiasz plan B, który sukcesywnie wdrażany w życie zaczyna przynosić Ci coraz większy dochód.

A co by się stało, gdybyś za jakiś czas stał się EKSPERTEM w swojej niszy, zaczął zarabiać na swojej pasji, potrafił zamieniać w złoto wszystko co dotniesz?

Jakbyś się wtedy czuł? Jakie miałbyś plany, marzenia? Co dałbyś od siebie światu …

Teraz już masz wszystko pod ręką, w jednym miejscu!

W Platformie Edukacyjnej „Studiujemy Osobisty Rozwój” znajdziesz:

 • Wiedze poukładaną w chronologiczną całość, tak aby przyswajanie jej było proste i przyjemne
 • Skrypty z ćwiczeniami, które pomogą Ci przenieść wiedzę teoretyczną w praktyczne rozwiązania
 • Odkryjesz swój niewyczerpany potencjał edukacyjny
 • Poznasz ludzi nastawionych na rozwój osobistych, którzy tak jak TY mają swoje cele i marzenia
 • Otrzymasz możliwości konsultowania swoich pomysłów i zadawania pytań podczas konsultacji grupowych, bo jak to się mawia „co dwie głowy, to nie jedna”
 • Będziesz mieć możliwość wzięcia udziału w Mentoringu 1 na 1, który wyniesie Twój rozwój i cele na wyżyny – oj tutaj DUUUŻO się dzieje 😉
 • Każdego dnia zaczniesz robić małe postępy, dzięki którym będziesz o krok dalej
 • Da Ci to mnóstwo motywacji i inspiracji do działania
 • Zbudujesz swoją pozycje EKSPERTA w wybranej branży, opierając to o swoją pasję.

Całe ryzyko biorę na siebie

Jestem tak pewny przydatności i skuteczności Platformy SOR, że daję Ci 100 % gwarancji satysfakcji na aż 30 dni! To oznacza, że jak po miesiącu stwierdzisz, że to nie dla Ciebie, to zwrócę Ci wszystko co do grosza. Możesz zrezygnować w każdej chwili, bez podawania przyczyny.

Być może zadajesz sobie teraz pytanie czy to dla Ciebie?

 • 00Dni
 • 00Godzin
 • 00Minut
 • 00Sekund

Platforma SOR Basic

Co otrzymasz:

 • 1 x na tydzień wideo z kolejną lekcją

 • 1 x na miesiąc WorkBook z ćwiczeniami podsumowujący miesięczną edukacje

 • dostęp do zamkniętej grupy na fb

 

Platforma SOR Basic

Cena regularna 97 zł

Dla Ciebie 37 zł

Lub wybierz opcję na 12 miesięcy z góry i zyskaj
2 miesiące gratis.

Taniej o 794 zł

Platforma SOR Premium

Co otrzymasz:

 • 1 x na tydzień wideo z kolejną lekcją

 • 1 x na miesiąc WorkBook z ćwiczeniami podsumowujący miesięczną edukacje

 • dostęp do zamkniętej grupy na fb

 • Dostęp do bazy nagrań webinarów, które prowadzę, to ogrom wiedzy i wiele godzin edukacji

 • 1 x na miesiąc dostęp do Konsultacji Grupowych on-line na żywo

 

Platforma SOR Premium

Cena regularna 297 zł

Dla Ciebie 67 zł

Lub wybierz opcję na 12 miesięcy z góry i zyskaj
2 miesiące gratis.
Taniej o 2894 zł

Platforma SOR VIP

Co otrzymasz:

 • 1 x na tydzień wideo z kolejną lekcją

  1 x na miesiąc WorkBook z ćwiczeniami podsumowujący miesięczną edukacje

 • dostęp do zamkniętej grupy na fb

 • Dostęp do bazy nagrań webinarów, które prowadzę, to ogrom wiedzy i wiele godzin edukacji

 • 2 x na miesiąc dostęp do Konsultacji Grupowych on-line na żywo

 • Indywidualny Mentoring on-line (czas trwania 60 min.)

 

Platforma SOR VIP

*ilość miejsc ograniczona tylko 15 osób

Cena regularna 497 zł

Dla Ciebie 197 zł

Lub wybierz opcję na 12 miesięcy z góry i zyskaj
1 miesiąc gratis.
Taniej o 3797 zł

Otrzymasz dostęp do pełnej Platformy Edukacyjnej SOR na cały miesiąc. W ciągu jednego miesiąca otrzymasz dostęp do 4 szkoleń w postaci materiałów video i dodatkowych materiałów, wraz z ćwiczeniami do zrobienia. 

W skład Platformy wchodzi również członkostwo w elitarnej grupie na Facebooku. Dzięki temu będziesz mieć stały kontakt ze mną, oraz z innymi uczestnikami SOR-u

Otrzymasz dostęp do pełnej Platformy Edukacyjnej SOR na cały miesiąc. W ciągu jednego miesiąca otrzymasz dostęp do 4 szkoleń w postaci materiałów video i dodatkowych materiałów, wraz z ćwiczeniami do zrobienia. 

W skład Platformy wchodzi również członkostwo w elitarnej grupie na Facebooku. Dzięki temu będziesz mieć stały kontakt ze mną, oraz z innymi uczestnikami SOR-u.

Ponad to otrzymasz dostęp raz w miesiącu do NIESAMOWITYCH konsultacji grupowych, które dają Ci przestrzeń do zadawania pytań oraz możliwość zapisywania najcenniejszych wskazówek. 

Otrzymasz dostęp do pełnej Platformy Edukacyjnej SOR na cały miesiąc. W ciągu jednego miesiąca otrzymasz dostęp do 4 szkoleń w postaci materiałów video i dodatkowych materiałów, wraz z ćwiczeniami do zrobienia. 

W skład Platformy wchodzi również członkostwo w elitarnej grupie na Facebooku. Dzięki temu będziesz mieć stały kontakt ze mną, oraz z innymi uczestnikami SOR-u.

Ponad to otrzymasz dostęp  2 razy w miesiącu do NIESAMOWITYCH konsultacji grupowych, które dają Ci przestrzeń do zadawania pytań oraz możliwość zapisywania najcenniejszych wskazówek.

Najcenniejszym dodatkiem w pakiecie VIP jest Indywidualny Mentoring BIznesowy  1 na 1, podczas którego całe 60 minut spotkania, koncentrujemy się na pracy z Twoimi celami, aby zwiększyć Twoją skuteczność oraz obrać najskuteczniejsze strategie działania !

Dla Ciebie jest dostęp na wyjątkowych warunkach, czyli jedynie 37 zł za miesiąc. Normalnie cena wynosi 97 zł, ale dla Ciebie ta cena będzie obowiązywać przez najbliższe 12 m-cy, jeśli zdecydujesz się już teraz.

Dostęp do Platformy jest na miesiąc z możliwością przedłużenia na kolejne miesiące. Zrezygnować możesz w każdej chwili, bez podawania jakichkolwiek powodów. 

Otrzymasz dostęp do Platformy SOR w postaci loginu i hasła na Twój adres e-mail. KONIECZNIE SPRAWDŹ FOLDER SPAM

Dostępnymi danymi będziesz się logować do swojego panelu. 

SKONTAKTUJ SIĘ Z MNĄ

Bądź w kontakcie

Jestem tutaj, aby Ci pomóc 7 dni w tygodniu i odpowiedzieć w ciągu 24 godzin. Ponadto większość odpowiedzi na pytania można znaleźć bezpośrednio na stronie z często zadawanymi pytaniami.

Zapytania ogólne

(+48) 696-772-666
info@wojciechsliwowski.pl