Poznajmy się bliżej 🙂

Cześć nazywam się Wojciech Śliwowski, w swojej zawodowej ścieżce przez większość życia prowadzę zespoły sprzedażowe, projektowe oraz zadaniowe, a od ponad 10 lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń i warsztatów. 

Swoją pasją dziele się na moim blogu www.wojciechsliwowski.pl, na którego serdecznie Cię zapraszam, niech będzie to dla Ciebie miejsce do czerpania inspiracji.

W tym czasie pomogłem kilku tysiącom osób w ich rozwoju, w sprzedaży, biznesach tradycyjnych oraz marketingu internetowym. Czy to co pokazuje i uczę działa?

O tak, wiele razy zdobywałem wraz z moimi zespołami ogromne wyniki sprzedażowe oraz rozwojowe, a na co dzień budując zespół w marketingu internetowym wspieram moich partnerów w osiąganiu ich celów biznesowych.

W moich szkoleniach wzięło udział tysiące osób!
Jestem PRAKTYKIEM biznesu, który każdego dnia w prosty
i przyjemny sposób dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Wiele lat temu w moim życiu natknąłem się na branżę marketingu sieciowego, już wtedy wiedziałem że jest to coś rewelacyjnego. Perspektywa budowania biznesu w oparciu o relację partnerskie, wzajemną pomoc oraz rozwój osobisty, to najwyższe dobra. Poświęciłem setki godzin na szkoleniach, dzięki którym zdobyłem umiejętności lidera, które dzisiaj z radością wykorzystuję w codziennej pracy.

Zespół
Zespół

Mam nadzieję, że znajdziesz na tej stronie wiele przydatnej wiedzy, a Twoje umiejętności z dnia na dzień będą coraz wyższe. Stwórzmy razem prawdziwy zespół, który osiąga wyznaczone cele.

Pozdrawiam

Wojtek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *