CoachWojciech


Wojciech Śliwowski

O mnie

Cześć mam na imię Wojciech i jestem coachem budowania związków, relacji oraz kariery. W mojej codziennej pracy kieruje się pasją i chcę pomagać moim klientom realizować prostą misję
„Bądź bliżej drugiego człowieka”.
Stawiam na rozwój oraz wymianę doświadczeń, co pozwala mi na profesjonalne prowadzenie procesu zmiany, przez który prowadzę moich klientów. 


Poznaj opinię moich klientów

"Motywacja"

Korzystałem z coachingu u Wojtka po poleceniu od znajomej. Postanowiłem spróbować i nie żałuję! Całe 60 dni współpracy wspominam Bardzo dobrze, poszerzyłem swoje horyzonty i awansowałem podczas tego okresu podwójnie 🔥 Z całego serca polecam sprawdzić ♥️

Bartosz Sawiński

"Wiara"

Dzięki spotkaniom z Wojtkiem Śliwowskim odzyskałam wiarę w siebie, w swój potencjał, w swoje marzenia. Dostałam konkretne wskazówki jak motywować się każdego dnia, jak rozkładać swój czas, żeby krok po kroku zacząć realizować swoje cele - każda sesja z Wojtkiem prowadziła mnie do rozwiązania przeszkód, które blokują mnie i nie pozwalają iść do przodu

Judyta Żybura

"Doświadczenie"

Bo już Cię znam a po za tym oglądałam twoje laify i bardzo mi pomagałeś wcześniej. Wiesz że teraz nastał trend coachów którzy mają wiedzę z książek lub poznali trochę ten trend a nie praktykują chcą pomagać innym a sami mają że sobą problem

Elżbieta Keller


Co dalej

W procesie coachingowym najważniejsze jest to, aby czuć się bezpiecznie
w pracy z coachem, jest to niezbędny element do zbudowania procesu oraz wspólnego przechodzenia przez ten czas. Najważniejszym elementem jest rozmowa, dlatego to właśnie otwartość na mówienie o wszystkim jest konieczna do przejścia tej drogi i osiągnięcia założonego celu. 

Zapraszam Cię do tej podróży 🙂 

Sesja Indywidualna

To czas tylko dla Ciebie, podczas takiej sesji określamy miejsce w jakim się znajdujesz obecnie i stawiamy sobie cele. To będzie wspaniały proces odkrywania siebie i pełnej realizacji. Poznasz swoje silne i słabe strony, obszary jakie są zaniedbane oraz te, które świetnie funkcjonują, określisz priorytety oraz nadasz im charakter zadań, które z przyjemnością zaczniesz wykonywać.

Sesja dla Par

Budowanie szczęśliwego związku, w którym obie strony czują się bezpiecznie oraz spełniają swoją rolę partnera / partnerki to najpiękniejsza podróż. Może Wasz związek mierzy się z kryzysem, brakiem porozumienia oraz ochłodzeniem relacji. Dajcie sobie szansę, aby poukładać to na nowo i odnaleźć szczęście i spełnienie. 

Sesja dla rodziców

Szczęście rodziny to połączenie wszystkich elementów w całość, każda osoba ma swój charakter, temperament, potrzeby oraz emocje. To właśnie rolą rodziców jest scalanie tych wszystkich rzeczy, aby tworzyły harmonię oraz bezpieczeństwo rodzinnego domu. Jeżeli czujesz wyzwania w tej materii, brakuje Ci pomysłu i siły, aby to wszystko zaczęło grać, to zapraszam na sesję dla rodziców.

Sesja Kariery

Pracujemy przez 2/3 naszego życia, każdy z nas ma inne cele, pragnienia oraz potrzeby. W tym czasie większość osób spotyka się z wypaleniem zawodowym. To co robisz przestaje Cię satysfakcjonować, do każdej czynności się zmuszasz, brakuje Ci motywacji zewnętrznej i tej wewnętrznej, Twoje zarobki są zbyt niskie, szukasz dla siebie nowego miejsca. 

Sesja kariery to czas, w którym koncentrujemy się na Twojej sferze zawodowej oraz procesie zmiany jaki chcesz dokonać w tym obszarze.

Sesja oczyszczająca

Życie pisze swoje scenariusze, w których często odgrywamy rolę, jakiej się nie spodziewaliśmy. Pojawia się rozpad związku, śmierć bliskich, choroba, odsunięcie się bliskich nam osób czy po protu zagubienie siebie. 

Sesja oczyszczająca jest procesem,
w którym na pierwszy plan wychodzi to co tak mocno uwiera Cię w życiu, odbiera Ci siłę i chęć do działania, Blokuje przed nowymi wyzwaniami oraz obniża poziom samooceny. Czas się z tym uporać i pożegnać to co było, a na to miejsce zaprosić dobre rzeczy, które na Ciebie czekają. 

Sam/Sama nie wiem co się dzieje... 

To taki czas kiedy czujesz, że stoisz w miejscu, Twoje życie kręci się dookoła Ciebie, a Ty zastanawiasz się, jaka jest w tym wszystkim Twoja rola. 

Czas odnaleźć siebie na nowo, określić miejsce w jakim jesteś, zrobić przystanej STOP i wyruszyć w tę podróż na nowo. Czeka Cię jeszcze ogrom wspaniałych rzeczy, nie pozwól, aby ściany w Twojej głowie zablokowały Cię przed działaniem i ruszeniem przed siebie.

"Najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku". 

Najczęstsze pytania:

Czy sesja jest on-line?

Tak, sesja coachingową odbywa się online, przez aplikację google meet. Dzięki temu możesz rozmawiać swobodnie z wybranego przez Ciebie miejsca.

Ile trwa sesja?

Sesje indywidualne trwają do 60 minut, sesja dla par do 120 minut, sesja oczyszczająca do 90 minut. Czas trwania sesji może się wydłużyć, w zależności od etapu procesu. 

Czy muszę być sam/sama?

Podczas sesji zaleca się, aby mieć całkowitą swobodę wypowiedzi oraz pracy z coachem, najlepiej aby odbywało się to w miejscu, gdzie nie ma innych osób. 

Ile kosztuje sesja?

Cena sesji jest zależna od rodzaju oraz ilości spotkań, skontaktuj się ze mną, a przedstawię Ci ofertę sesji. 

Jak często odbywają się sesje? 

Przyjmujemy zasadę, że sesje odbywają się nie częściej niż co dwa tygodnie oraz nie rzadziej niż 6 tygodni. 

Skąd mam wiedzieć, że coaching jest dla mnie?

Zapraszam Cię na 30 minutową bezpłatną sesję wprowadzającą, podczas której odpowiem na Twoje pytania i opowiem Ci na czym polega praca z coachem, jeżeli Cię zainteresowałem to wyślij do mnie wiadomość. 

Umów się na bezpłatną 30-minutową sesję wprowadzającą, aby poznać się bliżej i odpowiedzieć na pytania 🙂 

Kliknij poniżej i wypełnij ankietę!

"Chętnie odpowiem na wszystkie pytania"


Wojciech Śliwowski

Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami

Zostaw swój e-mail, aby otrzymywać informacje oraz dawkę inspiracji na swoją skrzynkę. 

CoachWojciech

© Firma Usługowa Wojciech Śliwowski

Pobierz bezpłatnie

Zarejestruj się teraz, aby otrzymać bezpłatny poradnik

"Jak wypracować nowy NAWYK"

Wpisz swoje imię oraz adres e-mail, aby pobrać ten bezpłatny przewodnik

Przetwarzamy Twoje dane osobowe zgodnie z naszą Polityką prywatności. Możesz wycofać swoją zgodę w dowolnym momencie, klikając link rezygnacji z subskrypcji znajdujący się na dole każdego z naszych e-maili.

Close