Sukces

Jeżeli stoisz w miejscu to tak naprawdę się cofasz.

To Ty decydujesz o tym, czy stoisz, czy idziesz do przodu. Nie da się zdobyć całej niezbędnej wiedzy za jednym razem, a później siedzieć i czekać na efekty. Wyznaczasz standardy pracy dla siebie i Twojego zespołu, jesteś przykładem. Dopiero kiedy zadbasz o swój rozwój, będziesz mógł wymagać od partnerów tego samego. Nie proś ich, żeby robili to, czego Ty nie robisz.

To tak słowem wstępu, a teraz do rzeczy. Już jutro ruszam wraz z rewelacyjną ekipą na całodniowe szkolenie pod nazwą „Business Development Seminars” w Częstochowie.  Już dawno nie brałem udziału w takim wydarzeniu. Cieszę się na myśl, że spędzę ten dzień w grupie rewelacyjnych osób i będę mógł skorzystać z mega szkolenia.

Szkolenie
Szkolenie

Dlaczego tak uważam?

W swoim życiu brałem udział w bardzo dużej ilości szkoleń, nie tylko organizowanych przez firmy marketingu sieciowego, ale również przez trenerów oraz mówców, zarówno polskich jak i zagranicznych. Do dzisiaj zapadły mi w głowie szkolenia prowadzone przez Briana Tracy’ego, Nicka Vujcica, Michała Wawrzyniaka, Mateusza Grzesiaka oraz te organizowane przez firmę Milewski & Partnerzy pt. „Życie bez ograniczeń”. Tam spotkałem pierwszy raz Jakuba B. Bączka i muszę przyznać, że jest niesamowity. Nic dziwnego, że nasi siatkarze odnieśli z nim tak ogromne sukcesy. Po tym spotkaniu moja biblioteka musiała wzbogacić się o przynajmniej jedną książkę napisaną przez tego człowieka. 😀

Takie szkolenia to miejsce, gdzie rozwijają się liderzy. To właśnie tam uzyskujesz siłę do osiągania największych celów. Jest to środowisko, które wspiera Cię w realizacji Twoich marzeń i szczerze trzyma za Ciebie kciuki, bez zazdrości czy zawiści. Już dzisiaj zachęcam Cię, aby przynajmniej raz w swoim życiu wziąć udział w takim wydarzeniu. Tych emocji nie da się opisać, to po prostu trzeba przeżyć na własnej skórze. 🙂

My mamy już swoje bilety i już jutro kilkoro z moich znajomych pierwszy raz zobaczy jak wyglądają takie szkolenia i po co tak naprawdę bierze się w nich udział. Uważnie będę przyglądać się ich reakcjom, bo nadal pamiętam moje pierwsze szkolenie. To były niesamowite uczucia, które towarzyszyły mi przez całe wydarzenie i wiele kolejnych dni.

Zespół
Zespół

Na zakończenie, życzę wszystkim udanego weekendu, tego ostatniego przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. Ja na pewno spędzę go z super ludźmi na wartościowym wydarzeniu.

Pamiętaj, to Ty kreujesz swoje otoczenie. Zadbaj o to, aby najbliższy czas spędzić w środowisku, które daje Ci radość, ciepło i wsparcie niezależnie od tego czym się zajmujesz.

Pozdrawiam
Wojtek