Aktywna Lista Kontaktów 1

Czy masz swój pierwszy milion?

Jeżeli rozpoczynasz swoją przygodę w firmie działające w systemie marketingu sieciowego nie możesz tego pominąć.

Zawsze rozpoczyna się tak samo, prezentacja biznesu, przedstawienie produktu oraz planu marketingowego i po wszystkim czas na decyzję. Nic dziwnego, że każdego dnia wiele osób zaczyna współpracę z firmami działającymi w systemie mlm, to jedna z najlepszych możliwości spróbowania swoich sił w świecie biznesu, bez konieczności posiadania dużego wkładu finansowego na rozpoczęcie współpracy.

Wyobraź sobie, że chcesz rozpocząć swój biznes tradycyjny inwestując w niego np. 1000 zł. Pewnie na Twojej twarzy pojawił się uśmiech, nic dziwnego przecież sama reklama na samochód może pochłonąć taką kwotę, a co z resztą?

Właśnie dlatego marketing sieciowy jest idealną odpowiedzią, żeby zacząć biznes przy minimalnej inwestycji finansowej.

W takim razie co musimy zainwestować? Naszym wkładem będzie czas, zaangażowanie i przede wszystkim lista kontaktowa. Będę szczery, nie ma możliwości zbudowania biznesu w tej branży, jeżeli nie wykonasz rzetelnie tego zadania, to znaczy nie stworzysz solidnej listy kontaktów.

Aktywna Lista Kontaktów
Aktywna Lista Kontaktów

Kto powinien się w niej znaleźć? Wszystkie osoby, które znasz i masz możliwość nawiązać z nimi kontakt w dowolny sposób: telefon, e-mail, portale społecznościowe. Im więcej tym lepiej, ja osobiście uważam, że każda osoba powinna dostać od Ciebie informacje czym się zajmujesz, to do niej i TYLKO do niej należy decyzja, co z tym zrobi dalej. Myślisz, że jest to ok? Ja uważam, że tak :). Nigdy nie wiesz jak wygląda obecna sytuacja Twojego znajomego. Może w Twoich oczach jest to biznesmen osiągający ogromne sukcesy i jeżdżący super samochodem, a tak naprawdę jego biznes przechodzi kryzys i brakuje pieniędzy na bieżące płatności. Zastanów się, czy może Twoja propozycja nie uratuje go od popadnięcia w długi? Nie odpowiadaj za innych, pozwól im odpowiedzieć na Twoją propozycję.

Ja osobiście działam właśnie w taki sposób. Codziennie dopisuję do mojej aktywnej listy kontaktów nowych znajomych. Zastanów się ile osób spotykasz w każdym tygodniu, ilu masz znajomych na fb. W ten sposób zrozumiesz, że nigdy nie braknie osób, z którymi możesz porozmawiać o swoim biznesie. Tak samo jak rozmawiasz o fajnym serialu, czy obejrzanym meczu 😉

Jeżeli chcesz pobrać plik do prowadzenia Aktywnej Listy Kontaktów kliknij tutaj – https://www.wojciechsliwowski.pl/lista-aktywnych-kontaktow/

Liczę na to, że dzięki temu uda Ci się przygotować porządną listę, a dzięki niej zrealizujesz cele w określonym czasie.

Powodzenia w realizacji Twoich celów.

Pozdrawiam
Wojtek